Načitavam

 

AktualityNovinkyKonečne sme dospeli! Spúšťame nový web!

13. March 2019

 

Florbalový klub ATU Košice v roku 2019 dosiahol vek dospelosti. Áno, sme tu už dlhých 18 rokov a pubertu máme za sebou. Preto nastal čas po rokoch bez webovej stránky, predstaviť vám, našim fanúšikom, web hodný 21. storočia, kde nájdete všetky potrebné informácie.

Spoločne s tvorcom stránky, Peťom Vaňom z firmy , sme sa snažili zachovať tradičné a výrazné farby a zároveň vytvoriť moderný a prehľadný vzhľad stránky. Responzívny dizajn pre všetky mobilné zariadenia je úplnou samozrejmosťou. Na hlavnej stránke nájdete hneď pri prvom pohľade všetky aktuálne a dôležité informácie, najbližší zápas “A” tímu, výsledky, tabuľku, bohatú históriu nášho klubu, dynamickú fotogalériu hráčov a samozrejme priestore pre partnerov a reklamu.

Novinkou je aplikácia stanza.co, ktorá vám jednoduchým a prehľadným spôsobom pripomenie zápasy nášho tímu. Stačí si len jednoducho do svojho smartfónu nainštalovať kalendár Google a pridať si do neho zápas podľa vlastného výberu. So stanza.co tak nezabudnete na žiaden dôležitý súboj ATU Košice. 😉 

Všetko dôležité o výsledkoch, zápasoch a štatistikách “A” tímu nájdete v samostatnej sekcii “A” tím. Ďalšie kategórie majú rovnako samostatnú sekciu, ktorú budeme postupne rozširovať a vylepšovať podľa dostupných kapacít. Tak neváhajte, prezrite si náš nový web, vychutnajte si ho naplno a tešte sa spolu s nami.

Pavol Popovec – admin webu. 

KATEGÓRIE ATU KOŠICE

Like na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Instagram

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Flickr Photos

704
705
703
701
702
700

Copyright © 2011 ATU KOŠICE | Created by: Peter Vaňo